user-controlpanel

reviewers-controlpanel

شمارش معکوس تا برگزاری کنفرانس
93
تاریخ های مهم کنفرانس

 

مهلت ارسال مقالات

۹۶/۱۰/۱۵

مهلت ثبت‌نام در کنفرانس

۹۶/۱۱/۲۰ 

اعلام نتایج داوری مقالات

۹۶/۱۱/۱۵

تاریخ برگزاری کنفرانس

۹۶/۱۲/۰۶ 

 

 

 

 

پوستر کنفرانس
اخبار سایت

با اعلام جناب آقای دکتر تورج محمدی، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه علم و صنعت، این دانشگاه نیز به حامیان اولین کنفرانس بین المللی مدلسازی اطلاعات ساختمان پیوست.

1396/08/26 اطلاعات بیشتر ...


با توجه به نظر اکثریت اعضای شورای سیاست گذاری کنفرانس مبنی بر فراهم نمودن فرصت لازم برای همراهی و مشارکت حداکثری علاقه مندان به بیم در اولین دوره کنفرانس، تاریخ برگزاری به ششم اسفندماه 96 تغییر یافت و تاریخ های مهم نیز به شرح ذیل اصلاح می شود:

مهلت ارسال مقالات:96/10/15
مهلت ثبت نام در کنفرانس: 96/11/20
اعلام نتایج داوری مقالات: 96/11/15
تاریخ برگزاری کنفرانس 96/12/06

1396/08/20 اطلاعات بیشتر ...در دومین جلسه دومین جلسه شورای سیاست گذاری کنفرانس مدلسازی اطلاعات ساختمان با حضور گسترده و قابل تقدیر فرهیختگانی از :

- وزارت راه و شهرسازی، شورای شهر تهران، نظام مهندسی

- اساتید دانشگاه های برتر کشور شامل دانشگاه صنعتی شریف، امیرکبیر، تهران، بهشتی، تربیت مدرس، علم و صنعت، پارس، علوم و تحقیقات

- نمایندگان تشکل های صنفی و شرکت های پیشرو در صنعت ساختمان مانند انجمن مهندسی ارزش، مرکز معماری ایران، خانه عمران، شرکت پایدار پی سازه، هلدینگ ایرانیان اطلس و ...

ساعت 17 تا 20 مورخ 14 آبان ماه در دانشکده فنی دانشگاه تهران برگزار شد.

این جلسه با مقدمه و توضیحات آقای دکتر عزیزی، مدیر کنفرانس در خصوص روند پیشرفت کارها و اقدامات انجام شده تا این مقطع آغاز شد و سپس ضمن مرور محورهای کنفرانس و بازنگری آن ها، موضوع سخنرانی ها و پانل ها نیز مورد مشورت قرار گرفت.
هم چنین با توجه به نظر اکثریت اعضا در خصوص برگزاری کنفرانس در فاصله زمانی مناسب تر به منظور امکان حضور حداکثری علاقه مندان و جلب حمایت گسترده، تصمیم به تعویق تاریخ کنفرانس گرفته شد و مقرر شد برنامه ی جدید تهیه و به اطلاع عموم برسد.

در نهایت آقای دکتر شاکری، دبیر محترم کنفرانس ضمن جمع بندی مباحث و تشکر از حضور دلگرم کننده تمامی بزرگواران برگزاری کنفرانسی در خور را نوید داده و به مشارکت حداکثری اعضای شورا در کنفرانس تاکید نمودند.

1396/08/18 اطلاعات بیشتر ...


جناب آقای دکتر مصطفی رستم خانی، مدیر روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر و جناب آقای دکتر احد نظری معاون پژوهش و همکاری‌های علمی دانشگاه مهرالبرز نیز حمایت دانشگاه‌های خود از اولین کنفرانس بین‌المللی مدلسازی اطلاعات ساختمان را اعلام نمودند.

1396/08/15 اطلاعات بیشتر ...


با اعلام رسمی جناب آقای دکتر فتح اللهی (معاون محترم پژوهشی دانشگاه تربیت مدرس) این دانشگاه جامع کشور نیز حمایت از اولین کنفرانس بین المللی BIM را در برنامه خود قرار داد. به طور معمول دانشگاه تربیت مدرس از کنفرانسهایی که چند دوره از برگزاری آنها نگذشته باشد حمایت ندارد اما نظر به اهمیت فناوری BIM در کشور و همراهی جمع کثیری از اساتید دانشگاه و مدیران ارشد دستگاه هایی چون شورای شهر تهران، وزارت راه و شهرسازی، نظام مهندسی تهران و... در شورای سیاست گذاری کنفرانس، دانشگاه تربیت مدرس نیز به جمع حامیان کنفرانس پیوست.

1396/08/13 اطلاعات بیشتر ...


با اعلام مدیر محترم امور پژوهشی دانشگاه صنعتی شریف (دکتر محمدرضا هرمزی نژاد) این دانشگاه به جمع حامیان اولین کنفرانس بین‌المللی مدلسازی اطلاعات ساختمان (BIM) پیوست. دانشجویان و اساتید این دانشگاه می‌توانند با تخفیف ویژه در کنفرانس ثبت‌نام نمایند.

1396/08/13 اطلاعات بیشتر ...


بدینوسیله به اطلاع کلیه علاقمندان حوزه مدلسازی اطلاعات ساختمان در رشته های مدیریت پروژه، معماری، برق، عمران و مکانیک میرساند:
اولین کنفرانس بین المللی مدل سازی اطلاعات ساختمان (BIM) سوم دیماه 96 با تلاش جمع کثیری از اساتید دانشگاه های برتر کشور و همراهی مدیرانی از وزارت راه و شهرسازی، سازمان نظام مهندسی، انجمن مدیریت پروژه ایران، شورای شهر تهران و... برگزار می شود. این کنفرانس با هدف نشر و توسعه دانش و کاربردهای BIM برگزار می شود.
از کلیه متخصصین و پژوهشگران دعوت می شود دستاوردهای علمی یا تجربی خود را در قالب مقاله حداکثر تا ۱۵ آبانماه به این کنفرانس ارسال نمایند. مقالات منتخب پس از داوری به صورت شفاهی و پوستر در کنفرانس ارایه می گردد. لطفا جهت اطلاع از فرمت مقالات اینجا کلیک نمایید.

1396/07/27 اطلاعات بیشتر ...


اولین جلسه شورای سیاست‌گذاری اولین کنفرانس بین‌المللی مدلسازی اطلاعات ساختمان (BIM) در تاریخ ۵ شهریور در محل انستیتو مهندسی نفت داشکده فنی دانشگاه تهران برگزار گردید. در این جلسه که با حضور اعضای شورای سیاست‌گذاری کنفرانس برگزار گردید، سیاست‌های کلی کنفرانس و محورهای آن مورد بحث و بررسی قرار گرفت. در ابتدای جلسه دکتر  مجتبی عزیزی کلیات کنفرانس و اهم فعالیت‌های انجام شده را به اعضای شورا شرح دادند. سپس دکتر اقبال شاکری بعنوان دبیر کنفرانس از اهمیت BIM و ضرورت استفاده از تمام ظرفیت‌های بخش‌های دولتی و خصوصی در این کنفرانس جهت بهبود جایگاه BIM در سازمان‌های ذی‌صلاح را بیان نمودند. اعضای شورا نیز نظرات خود را جهت برگزاری هرچه بهتر کنفرانس و همچنین حمایت‌های دانشگاه‌ها و سازمان‌هایشان را اعلام نمودند. 

 

 

1396/06/07 اطلاعات بیشتر ...


طبق اعلام دبیرخانه کنفرانس، انجمن مدیریت پروژه ایران به حامیان معنوی اولین کنفرانس بین‌المللی مدلسازی اطلاعات ساختمان (BIM) پیوست. لازم به ذکر است اعضای این انجمن می‌توانند با تخفیف در کنفرانس ثبت‌نام نمایند. 

 

1396/06/05 اطلاعات بیشتر ...


جهت تسهیل و افزایش سرعت انتقال اخبار و حواشی کنفرانس کانال تلگرام کنفرانس راه‌اندازی گردید. جهت ورود روی لوگوی تلگرام کلیلک نمایید. 

 

 تلگرام

1396/05/10 اطلاعات بیشتر ...


کنفرانس حاضر اولین کنفرانس جامع بین المللی در رابطه با مفهوم "مدل سازی اطلاعات ساختمان (BIM)" می‌باشد که با طرح‌ریزی "گروه طرح و ساخت مهرگان" و با همت و همکاری ارزشمند بسیاری از متخصصین صنعت و دانشگاه در این حوزه برپا شده است. رویکرد BIM مفهمومی نسبتاً جدید در طراحی، ساخت و مدیریت پروژه‌های ساختمانی می‌باشد که در بسیاری از کشورهای پیشرفته دنیا مورد استفاده قرار گرفته است . قوانین ساخت و ساز در برخی از این کشورها با تدوین قراردادهای خاص آن به گونه ای پیش رفته است که اجازه ساخت و ساز بدون کاربرد این روش را نمی دهد و کاربرد BIM اجباری است.

1396/08/11 اطلاعات بیشتر ...